Malowanie na szkle, twórcze zabawy plastyczne, malarstwo temperowe i olejne

Twórcze zabawy plastyczne to znakomita forma zajęć skierowana do najmłodszych.

-Zajęcia te dają dzieciom możliwość uczestnictwa w zabawach plastycznych wraz z rówieśnikami.

-Wspierają ich wszechstronny rozwój wykorzystując naturalną ciekawość.

-Bawiąc się dzieci mają kontakt z różnymi działaniami plastycznymi: konstruują, modelują, malują, stemplują, wydzierają, wycinają,

składają… itp.

W efekcie ich działań twórczych powstają piękne prace plastyczne, które są dla nich inspiracją do kolejnych działań, a ich autorzy mogą być z siebie naprawdę dumni, bo jest co podziwiać!

Malowanie na szkle to bardzo atrakcyjna forma zajęć plastycznych dla dzieci i młodzieży w wieku szkolnym. Tworzenie kolorowych kompozycji na szkle, płytach plexi i przezroczystej folii oraz ozdabianie szklanych naczyń i wyszukane kompozycje witrażowe to tylko niektóre formy „malowania na szkle”. Na wybranych zajęciach ozdabiamy też szkło (naczynia szklane) techniką decoupage lub dekorujemy je ciepłym woskiem.Uczestnictwo w zajęciach daje uczestnikom mnóstwo radości z tworzenia i pełne zadowolenie z fantastycznych efektów końcowych już gotowych prac. Do zobaczenia na zajęciach !

MALARSTWO TEMPEROWE I OLEJNE to zajęcia dla dzieci i młodzieży, która chce rozwijać swoje umiejętności i talent malarski.

Uczestnictwo w zajęciach daje możliwość poznania różnych metod praktycznego zastosowania techniki temperowej i olejnej oraz nabywania umiejętności warsztatowych obowiązujących młodego twórcę.

Podczas zajęć rodzą się piękne obrazy malowane na płótnach, kartonach lub deskach. Ciekawe kompozycje powstają również podczas plenerów malarskich „na świeżym powietrzu”. Zanim powstaną gotowe prace młodzi artyści ustalają ich treść, kompozycję, środki artystycznej wypowiedzi itd.Każdy kto chce rozwijać swój talent plastyczny i poczuć się jak prawdziwy artysta może przyjść do nas na zajęcia. Odbywają się one we wtorki i piątki w godz. od 1500-1900. Zapraszamy!

Post Author: admin