Gala jubileuszowa już za nami!

25 października w Teatrze Dzieci Zagłębia im. Jana Dormana w Będzinie odbyła się gala jubileuszowa 60-lecia PMDK. Zaszczycili nas swoją obecnością m.in.: Starosta Będziński Sebastian Szaleniec, Poseł na Sejm Rzeczypospolitej Polskiej Rafał Adamczyk, Przewodniczący Rady Powiatu Będzińskiego Jan Powałka, Wicestarosta Będziński Dariusz Waluszczyk, Członkowie Zarządu Powiatu Będzińskiego: Halina Mentel i Adam Szydłowski, Sekretarz Powiatu Agata Fazan, Skarbnik Miasta Będzina Anna Pawęzowska, jak również byli dyrektorzy PMDK: Marian Służałek, Tomasz Sowa i Teresa Waluszczyk.

Dyrektor PMDK Małgorzata Bąk otrzymała gratulacje oraz życzenia od Starosty Będzińskiego oraz od Posła na Sejm RP Rafała Adamczyka.

Po okolicznościowych przemówieniach, dyrektor PMDK podziękowała za wsparcie i zaangażowanie w rozwój placówki oraz wręczyła statuetki (wykonane przez koło ceramiki i rzeźby :)).

Po części oficjalnej, scena należała do naszych podopiecznych- uczestników zajęć wokalnych, tanecznych, sportowych oraz instrumentalnych. Podczas występów w tle pojawiła się prezentacja multimedialna nawiązująca do historii PMDK. Mamy nadzieję, że dostarczyliśmy wszystkim niezapomnianych wrażeń i zapraszamy za kolejne 60 lat!!

Post Author: Administrator PMDK