Bal karnawałowy – przepis na udaną zabawę!

Drodzy Wychowankowie!

Ze względu na podjęte ogólnopolskie środki ostrożności, zapobiegające rozprzestrzenianiu się epidemii koronawirusa, wszyscy odpowiedzialnie
i cierpliwie pozostajemy w naszych domach. Nie spotykamy się z naszymi bliskimi, ograniczamy codzienne kontakty z przyjaciółmi
i znajomymi, a także inne aktywności w różnych sferach życia społecznego. Czas ten jest dla nas trudny i wymagający, lecz nie musi być pozbawiony codziennej radości, płynącej z aktywności intelektualnej i fizycznej.

Na świecie rozpoczyna się właśnie czas celebrowania bogatych tradycji bali karnawałowych, które w tym roku wyglądały będą zupełnie inaczej, niż dotychczas.

Również nasza Placówka każdego roku kieruje do Was zaproszenie do wspólnej, karnawałowej zabawy. Sala teatralna staje się wówczas magicznym miejscem, pełnym Waszej pozytywnej energii, radości i zabawy oraz barwnych, fantazyjnych kostiumów, których jesteście autorami.

W tym roku przygotowaliśmy dla Was słów kilka na temat najsławniejszych
i najciekawszych bali karnawałowych, odbywających się w różnych częściach świata. Mamy nadzieję, że będzie to doskonały początek zabawy, którą przygotujecie i przeprowadzicie – tym razem w domach, z Waszymi bliskimi.

Zapraszamy do skorzystania z naszego przepisu na udany Bal karnawałowy. Receptura sprawdzona!

Prosimy także, przesyłajcie do nas zdjęcia z Waszych karnawałowych zabaw. Najciekawsze, najzabawniejsze, a może zupełnie nowatorskie i odkrywcze – na pewno opublikujemy na naszej stronie.

Gorąco polecamy poniższe prezentacje i życzymy doskonałej zabawy!:)

Post Author: Administrator PMDK