Akcja Zima 2019

„Akcja Zima 2019” już niebawem…

Z dniem 8 stycznia rozpoczynamy zapisy na zajęcia feryjne – „Akcja Zima 2019” – które odbędą się w dniach od 11 do 15 luty 2019 roku. Wszystkie zajęcia są bezpłatne i odbywają się od poniedziałku do piątku w godzinach od 10:00 do 15:00.

PIERWSZEŃSTWO ZAPISU POSIADAJĄ DZIECI UCZĘSZCZAJĄCE NA NASZE ZAJĘCIA!

Zapisy potrwają do 18 stycznia

Wymagane dokumenty do zapisu dziecka/dzieci na „Akcję” są do pobrania w zakładce „Dokumenty”: https://www.pmdk.bedzin.pl/dokumenty 

W II tygodniu ferii też będą odbywały się zajęcia dla dzieci, jeżeli ktoś będzie zainteresowany proszę przy zapisywaniu się na I tydzień zgłosić chęć uczestnictwa dziecka także w II tygodniu.

W karcie kwalifikacyjnej uczestnika wypoczynku wypełniają Państwo cały punkt II wraz datą i podpisem.

Regulamin Akcji Zima 2019 – zał. nr 1 oraz klauzula dot, Ochrony Danych Osobowych– do podpisu i do zwrotu do PMDK.

Oświadczenie o samodzielnym powrocie – zał. nr 2a – tylko w przypadku, gdy decydują się Państwo na samodzielny powrót dziecka/dzieci z „Akcji”.

Zgoda na odbiór przez osobę trzecią – zał. nr 2b – tylko w przypadku, gdy decydują się Państwo na odbiór dziecka/dzieci z „Akcji” przez tzw. osobę trzecią.

W PRZYPADKU, GDY ODBIERAJĄ PAŃSTWO OSOBIŚCIE DZIECKO (JAKO RODZIC LUB OPIEKUN PRAWNY) NIE JEST WYMAGANY JAKIKOLWIEK DOKUMENT.

Zgoda rodzica na wyjazdy wyjścia – zał. nr 5 – dotyczy zgody na wszystkie wycieczki piesze i wyjścia poza PMDK w ramach „Akcji”.

Prosimy o rzetelne wypełnienie wszystkich dokumentów!

Zapisów można dokonywać także telefonicznie – podając imię i nazwisko dziecka oraz telefon kontaktowy, natomiast wymaganą dokumentację prosimy dostarczyć w ciągu 3 dni roboczych do naszej placówki.

PLAN ZAJĘĆ FERYJNYCH W PRZYGOTOWANIU… JUŻ WKRÓTCE POJAWI SIĘ NA NASZEJ STRONIE INTERNETOWEJ I PROFILU NA FB

ILOŚĆ MIEJSC OGRANICZONA!

 

Post Author: Administrator PMDK